info@itgohar.com
021-91009091
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 صبح - 18:00 شب

درباره ما

بیشتر بدانید

درباره گوهر شبکه

گوهر شبکه مفتخر است که اعلام نماید، با بهره گیری از تخصص و تجربه فرزندان این مرز و بوم در قالب مدیران خود در حوزه تجهیزات سیکو ، اولین و کاملترین فروشگاه موجود در بخش فروش قطعات , پشتیبانی و آموزش را ارائه می نماید.

شرح معموریت

گوهر شبکه همیشه سعی برآن دارد تا بروزترین خدمات و جدیدترین محصولات ( سیسکو ) را در اختیار تمامی مشتریان خود قرار دهد.

ما جهانی هستیم

گوهر شبکه دارای چندین دفتر در نقاط مختلف دنیا می باشد. ( چین ، ژاپن ، اروپا ، دبی ) از این رو ما همیشه پیشگام بروزترین متدهای تعمیرات و فروش قطعات هستیم.

ما کی هستیم

گوهر شبکه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ در زمینه فروش و تعمیرات تجهیزات شبکه اکتیو و پسیو آغاز نموده است.و همیشه سعی بر راضی نگاه داشتن مشتریان خود دارد.

دستاوردهای ما

یک از دست آوردهای گوهر شبکه خدمات سریع با پایین ترین قیمت ممکنه و بروز بودن کالای های قابل فروش با قیمت های چشمگیر می باشد.

درباره ما

تاریخچه شرکت

 1. کارکنان ما به 5 نفر افزایش یافته
  1394

  کارکنان ما به 5 نفر افزایش یافته

  گوهر شبکه با هدف اعتلای صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات درکشور درسال 1394 تاسیس گردید. موسسین شرکت که از نخبگان رشته های سخت افزاری و نرم افزاری از دانشگاه های معتبر بوده و دارای سابقه فعالیت های پژوهشی و کاربردی در رشته های مختلف IT می باشند،

  اعضای این تیم با بهره گیری از تجربیات علمی خود بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای صنعت ای تی در کشور بردارند.

 2. کارکنان ما به 10 نفر افزایش یافته
  1395

  کارکنان ما به 10 نفر افزایش یافته

  گوهر شبکه هم اکنون با داشتن بیش از 10 نیروی متخصص در رشته‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات با امکان خدمت‌دهی در سراسر کشور به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 3. کارکنان ما به 15 نفر افزایش یافته
  1396

  کارکنان ما به 15 نفر افزایش یافته

  گوهرشبکه معتقد است ارائه خدمات برتر ، نیازمند کارکنانی با دانش روز، مسئولیت پذیر و آشنا به نیازهای مشتریان می­باشد، لذا با نگاه سرمایه ای به کارکنان و همچنین برنامه ریزی مناسب در خصوص بکارگیری، توسعه و نگهداشت همکاران خود، نیروی انسانی شایسته، متعهد، وفادار و خلاقی در اختیار دارد که بعنوان مهمترین مزیت رقابتی این شرکت محسوب میشوند.

 4. کارکنان ما به 18 نفر افزایش یافته
  1397

  کارکنان ما به 18 نفر افزایش یافته

  مدیریت در حوزه منابع انسانی، نشانگر شناخت و آگاهی مناسب مدیران ارشد گوهر شبکه از سرمایه های انسانی خود می باشد و از سوی دیگر دسترسی آسان کارکنان به مدیران ارشد و وجود کانالهای ارتباطی دوسویه، موجب چابکی سازمان و افزایش نقش کارکنان در تصمیم گیری های شرکت گردیده است.

 5. کارکنان ما به 25 نفر افزایش یافته
  1398

  کارکنان ما به 25 نفر افزایش یافته

  ایجاد فرصتهای برابر جهت متقاضیان استخدام در شرکت ما و توجه بر اصل شایسته گزینی و شایسته پروری، همچنین رویکرد حمایتی و پرورشی نسبت به همکاران جدید، سطحی مناسب از فرهنگ و دانش را در خانواده بزرگ گوهرشبکه ایجاد کرده است.

 6. کارکنان ما به 32 نفر افزایش یافته
  1399

  کارکنان ما به 32 نفر افزایش یافته

  این شرکت توانسته است با استفاده از دستورالعمل های مدون در حوزه جانشین پروری، ضمن پرورش و ارتقاء کارکنان، با انتصابهای درون شرکت، از ظرفیت های موجود منابع انسانی برای تصدی لایه های بالاتر استفاده نماید بگونه ای که بیش از۶۰% از مدیران حال حاضر در گوهر شبکه، از درون شرکت به درجات عالی ارتقاء یافته اند..

موفق به کسب جوایز
مشتریان راضی
پاسخ به سوال
پروژه های انجام شده
ساعت کار

از زبان مشتریان

مشتریان ما چه می گویند؟

وب سایت گوهرشبکه از لحاظ موجودی کالا در قسمت فروشگاه عالی هست و کلیه کالا ها با قیمت های بسیار مناسب و توضیحات کامل در فروشگاه درج شده
رضا محمدی

رضا محمدی

کاربر سایت
پشتیبانی بسیار عالی و گارانتی معتبر واقعاً ممنونم
پریسا امامی

پریسا امامی

کاربر سایت
یک از بزرگترین نقاط وب سایت گوهر شبکه قیمت های بسیار خوب و مناسب است که با تفاوت زیادی در بازار میشه حس کرد.
سامان شاه وردی

سامان شاه وردی

کاربر سایت
یک مرجع بزرگ و کامل از تجهیزات شبکه و قطعات سیسکو که همیشه بهترین برند ها با کیفیت ها را معرفی میکند.
زهرا حسینی

زهرا حسینی

طراح وب سایت

مطالعه بیشتر

زندگی دیجیتال

تجربه زندگی دیجیتال به بشر ثابت کرده که دیگر نمیتوان عمر گرانبها را برای کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز هدر داد، چرا که امروزه با چند کلیک از هر مکان و در هر زمان میتوان کالای مورد نظر را به راحتی و در محیطی امن تهیه کرد. مجموعه گوهر شبکه با فروش سویچ های سیسکو ، روترهای سیسکو ، ای پی فون سیسکو ،سرورهای سیسکو و سایر اقلام موجود کار خود را آغاز نموده که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان، مدیریت محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته

رضایتمندی مشتریان
بهبود در ارائه خدمات
پشتیبانی
طراحی و اجرا
گارانتی

امروز گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش یک محصول هم سطح با کیفیت آن محصول می باشد . از آنجا که محصولات الکترونیکی و الکتریکی همواره در معرض آسیب های ناخواسته می باشند ،گوهر شبکه با ارائه گارانتی معتبر اصلی ، این دغدغه را مرتفع نموده است .

مهم ترین خدمات در فروش یک محصول ارائه خدمات پس از فروش می باشد و مهمترین خدمات پس از فروش در تجهیـزات الکترونیکی شامل پشتیبانـی فنی از محصولات ارائه شده می باشد . این خدمات شامل ارائه راهکـار و روش های مناسب و نوع استفاده از تجهیزات می باشد .

دیدگاه مشاورین مـــا به مشتـری هرگز از منظر در آمـد زایی نبوده است ، بــلکه استمرار رابطــه کاری از طریق ایجــاد ذهنیت مثبت حتـــی در صورت عدم خـرید مشتری ، همیشه سرلوحه کار مشاورین گوهر شبکه بوده است .

فرآوانی آری ، کمبود نه ! در بازار جهانی تجارت این یک قانون مهم می باشد به همین منظور سعی برآن شـده است تـــا در انبـــار گوهر شبکه ، همیشه محصولات و تجهیزات مورد نیاز بازار تا حد امکان فراهم باشد .